Замість ялинки - зимовий букет

Дата: 15.12.2017 20:54

15 грудня у Шумському центрі позашкільної роботи проведено міський етап виставки- конкурсу "Замість ялинки - зимовий букет ", з  метою формування у школярів національної свідомості, пропаганди серед учнів бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, формування практичних умінь та навичок з виготовлення новорічних композицій, подарунків, ялинкових прикрас, виробів декоративно - прикладного мистецтва, які символізують та відображають регіональні традиції в народній творчості, відродження традицій у виготовленні народної іграшки, дідухів, різдвяної атрибутики як частки матеріальної і духовної культури народу. У конкурсі взяли участь 20 загальноосвітніх навчальних закладів Шумської ОТГ.

Нагородити грамотами відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради

у номінації  «Новорічна композиція «Різдвяна казка»»:

за  зайняте  І місце :

– вихованців  гуртка «Паперопластика» Шумського ЦПР (колективна робота  «Коли в дім приходить свято, вся сім’я йде майструвати…..» , кер. Сас Н.Ю.);

– вихованців  гуртка Шумського  центру  позашкільної  роботи  «Конструювання іграшок і сувенірів) («З дідусевого саду» , кер. Палій Т.А.);

-вихованців  гуртка Шумського  центру  позашкільної  роботи  «Конструювання іграшок і сувенірів («Сиджу я край віконечка», кер. Палій Т.А.);

за  зайняте  ІІ місце :

–вихованців гуртка «Народна творчість» Бриківського НВК (сюжетна композиція «На порозі Рік Новий, добрий, світлий, чарівний»)

- учнів  Шумбарського  НВК ( колективна робота  «Свят-вечір в українській господі»);

-      учнів 10 класів  Шумського  ліцею (стилізована ялинка «Новорічний герб-оберіг українського народу», кер. Грушицька Л.Я.)

-Іщука Арсена, учня Жолобківського НВК (стилізована ялинка «Ялинка -оберіг»);

-учнів Бірківського НВК (стилізована ялинка, кер. Петрович О.В.)

за  зайняте  ІІІ місце :

– учнів 7 та 8 класу  В.Іловицького   НВК ім. Г.Петрука-Попика ( новорічна  композиція «Казковий ліс», кер. Грищук О.І.);

- Лукащук Соломію, Хому Дарину, Комара Дмитра, учнів Шумського НВК (сюжетна композиція «Засніжений рай»);

-вихованців дошкільної групи Залісцівського НВК («Чотири пори року»)

- Катеринюк Марину, ученицю Обицького НВК (новорічна композиція «Новорічне сяйво», кер. Реднік Л.В.)

у номінації  «Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика»:

за  зайняте  І місце

вихованців  гуртка «Народні  ремесла  України» Шумського  центру

позашкільної  роботи ( колективна  робота «Господар року» , кер. Бойко В.А.);

за  зайняте  ІІ місце

Колонтай Вікторію, ученицю Стіжоцького НВК (Лялька «Берегиня», кер. Байдюк М.В.);

- Решетніка Андрія, учня Залісцівського НВК (робота «Ведмідь ягоди збирав»)

за  зайняте  ІІІ місце

Габрука Ігора , учня Андрушівського НВК («Символ 2018 року»)

-Братан Ольгу, ученицю Шумського ліцею (робота «Собака – символ Нового року», кер. Грушицька Л.Я.);

у номінації «Дідух – різдвяний дух»:

за зайняте І місце:

– учня Тернюка Максима,  учня Літовищенського  НВК («Дідух – символ українського Різдва»).

-        учнів 5 класу Андрушівського НВК (колективна робота «Павук. Різдвяний оберіг»)

за зайняте  ІІ місце :

-        Голуб’юк Олесю, Сірук Ангеліну, Шліхту Вікторію, учнів Обицького НВК (робота «Колядник»);

-        Ярмолюка Романа, учня Залісцівського НВК (робота «Як були ми молодими»);

за зайняте  ІІІ місце :

-        учнів Жолобківського НВК (колективна робота «Дідух – різдвяний дух», кер. Федорук С.Є.);

-        Цимбалюк Дарину, ученицю Залісцівського НВК (робота «Дідух – новорічний оберіг»)

За  творчий  та  оригінальний  підхід  до захисту  робіт :

-        учнів Андрушівського НВК ,  Шумбарського   НВК,  Жолобківського НВК.