Семінар вчителів історії

Дата: 23.02.2018 21:22

23 лютого 2018 року на базі Кордишівського НВК проведено  практичний семінар вчителів історії «Розвиток та формування предметних компетентностей на уроках історії».

Учасники семінару відвідали урок всесвітньої історії у 6 класі з теми «Військова експансія Риму» (вчитель Морозова М.С.). На уроці вчителька забезпечила реалізацію принципів науковості, доступності матеріалу, використала вправи творчого характеру, інтерактивні методи роботи: робота в групах, гру «Зашифровані картки», ставила випереджувальні завдання, створювала проблемні ситуації. Учні працювати з різними джерелами інформації, аналізувати факти та явища, робили висновки, висловлювали свою думку. Урок сприяв розвитку та формуванню предметних компетентностей учнів.

Цікавою була  інтелектуально – розважальна гра «Історичний калейдоскоп». Свої вміння критично мислити, неординарно діяти та спритно відповідати демонстрували команди учнів 7-8 класів «Еврика» та «Талісман».

Методист Бойчук Л.А. підвела підсумки проведення семінару.