Проведено семінар у Суразькому НВК

Дата: 21.03.2018 21:26

21 березня відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи  та педагогів - організаторів у Суразькому НВК на тему:"Народознавчі звичаї та традиції як чинник формування духовно-патріотичних цінностей особистості". Заступник директора Мельничук Антоніна Романівна розповіла про  відродження  народних звичаїв та  традицій у навчально-виховному комплексі. Педагог-організатор Цимбалюк Ірина Миколаївна зупинилася на  роботі учнівського самоврядування та дитячого об'єднання "Першоцвіт" . Учасники семінару виготовляли ляльки-мотанки під керівництвом Ірини Миколаївни.

Старшокласники продемонстрували  п'єсу  Т.Г.Шевченка "Назар Стодоля". Чудова гра акторів, декорації , вдала режисерська робота Антоніни Романівни викликала позитивні емоції у присутніх на семінарі.