A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради

Проведено конкурс на посаду вчителя-реабілітолога інклюзивно-ресурсного центру

Дата: 11.10.2018 21:45
Кількість переглядів: 16

       11 жовтня 2018 року конкурсна комісія, утворена наказом комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради від 18.09.2018 р. №3-од у складі:

- голови конкурсної комісії: Попова Л.П. - заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради (за згодою)

- секретаря конкурсної комісії: Громяк О.С. – директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради

- членів конкурсної комісії:

Павленко Л.П. - секретаря Шумської міської ради

Антонюк С.В. - начальника відділу правового забезпечення, зв'язків з правоохоронними органами, оборонноі? та мобілізаціи?ноі? роботи Шумської міської ради

Окринець Л.В. - завідувача дитячого відділення комунального неприбуткового підприємство Шумської районної ради  (ШЦРЛ)

провела  конкурс на посаду вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради.

Протягом періоду подачі документів (з 21.09.2018 р. по 05.10.2018 р.) подано одну заяву  з пакетом документів до участі в конкурсі від Янчишин Андрія Тимофійовича, жителя м.Шумськ. На основі розгляду докуменів кандидата конкурсна комісія прийняла рішення допустити до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади вчителя-реабілітолога  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради Янчишин А.Т.(протокол №1).

Конкурс проводився на основі Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради, затвердженого рішенням сесії Шумської міської ради від 16.07.2018 року №1995 і передбачав  складання кваліфікаційного іспиту та проходження співбесіди для оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенцій, особистих якостей вимогам до кандидата.

     За результатами, на посаду вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради рекомендовано Янчишин Андрія Тимофійовича, який має досвід практичної роботи за фахом та відповідний кваліфікаційний рівень та успішно пройшов конкурсне випробування.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень