Заходи до Дня Захисника України

Дата: 21.10.2017 22:11

З метою вшанування пам’яті  героїв національно-визвольних змагань, виховання підростаючого покоління на прикладах героїзму і відданості своїй Батьківщині, утвердження в свідомості й почуттях особистості патріотичних цінностей, глибокого осмислення героїчної історії України і рідного краю, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в учнівської молоді в Шумбарському НВК відбувалися заходи до відзначення Дня козацтва, Дня Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Впродовж тижня учні готували стіннівки, малюнки, колажі на тематику свят. А вже 13 жовтня відбувся відкритий виховний захід «Ми роду козацького діти, землі українського цвіт!» на якому відтворювали патріотичні пісні та вірші, представляли сценки із життя козаків та частували майбутніх захисників українським борщем.