Семінар вчителів математики проведено у В.Іловицькому НВК

Дата: 01.12.2017 22:13

01 грудня 2017 року на базі Великоіловицького НВК ім. Г. М. Петрука-Попика відбувся семінар вчителів математики навчальних закладів Шумської міської ради. Дійство розпочалось із урочистої зустрічі, де  прозвучала пісня «А я бажаю вам добра»  у виконанні  Вікторії Грицюк, а учасники танцювального колективу «Надія» висловили свої побажання гостям  у танці «Україна-вишиванка».

Після екскурсії  по  НВК   було проведено   інтегрований урок у  8 класі «Розв'язування раціональних рівнянь». Учитель математики Божук Віра Федорівна  («спеціаліст вищої категорії»,  педагогічне  звання  «старший учитель») під час уроку застосувала  різні форми і методи організації навчання: провела  математичну гру «Даю пас», використовуючи ноутбуки учні виконували різноманітні завдання, відгадували славні імена земляків, які були закодовані, виконали самостійну роботу, розв’язали кросворд,  вправи на кмітливість та логічне мислення, ознайомились з історичною довідкою про раціональні дроби. Урок супроводжувався показом презентації,  під час перегляду якої учні та гості мали змогу познайомитись із  біографією видатних людей іловицької землі: Г. М. Петрука-Попика,  Преподобного Амфілохія Почаївського, Ніни Куцинди.

Семінар завершився  відвіданням його учасниками  літературно-меморіального музею Г. М. Петрука-Попика.