Методоб'єднання вчителів української мови та літератури

Дата: 28.08.2018 22:30

28 серпня 2018 року на базі Шумського НВК проведено засідання методоб’єднання вчителів української мови та літератури на тему « Актуальні питання організації навчально - виховного процесу з української мови та літератури в умовах реалізації «Нової української школи» у 2018 – 2019 н.р.». Методист Бойчук Л.А. підвела підсумки роботи методичного об’єднання вчителів даної категорії за 2017 – 2018 н.р.. Керівник методичного об’єднання Мельниченко О.І. ознайомила колег з нормативними документами, методичними рекомендаціями МОН України, Тернопільського ОКІППО щодо викладання української мови та літератури, акцентувала увагу на викладанні української мови та літератури у 10 класі у 2018 – 2019 н.р. Щурик Л.П., вчитель української мови та літератури Шумського НВК, зупинилася на веденні записів у класних журналах. Карп’юк Л.В., вчитель української мови та літератури Обицького НВК, розповіла про підготовку учнів 5-11 класів до ЗНО з української мови та літератури.