«Україна - це сила, Україна - єдина»

Дата: 21.10.2017 23:05

Марш патріотів під гаслом «Україна - це сила, Україна - єдина» пройшов вулицями Тернополя за участі військовослужбовців, освітян, переможців міських, районних та обласного етапів дитячо - юнацької військово - патріотичної гри «Сокіл» (Джура). Рій Шумського НВК став учасником  маршу.  Урочиста частина цього заходу розпочалась із привітання представників обласної та місцевої влади, військових капеланів, спільної молитви за Україну та її героїв, підняття державного прапора та виконання державного гімну України. Військовий оркестр Тернопільських артилеристів доповнював урочистий похід грою на духових інструментах, мажоретки ЗОШ №24 та учасники художньої самодіяльності міської молоді зробили незабутнім святом - марш патріотів. Спортивний споряд, домашнє завдання, виконання прийомів стройової підготовки на залік відбувався за участі військовослужбовців - контрактників окремої артилерійської бригади ОК «Захід». Верховний похід до пам’ятників незламних борців та Героїв України, а саме В’ячеслава Чорновола, Ярослава та Ярослави Стецько, пам’ятнику Героям Небесної сотні, Степану Бандері, Тарасу Шевченку склали основу походу патріотичного маршу. За словами завідувача науково - краєзнавчого відділу Тернопільського комунального центру туризму Михайла Фалінського мета такого заходу - це насамперед національно - патріотичне виховання молоді та формування в них почуття відповідальності за долю країни і її захист в майбутньому.  «Ми вирішили нашу молодь ознайомити із пам’ятниками героїв України, щоб вони пам’ятали їх приклад героїзму, достойності і вихованості. Завдання  освітян - сформувати майбутніх захисників України, майбутніх громадян патріотів, які з героїчним духом своїх предків могли б захистити свою країну, щоби жоден ворог не зміг ступити на терени нашої української землі», - зазначив Михайло Фалінський.