30 січня за участі Лілії Гриневич відбудеться презентація онлайн-курсу підвищення кваліфікації для вчителів початкової школи

Дата: 29.01.2018 23:29

30 січня 2018 року за участі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич відбудеться презентація онлайн-курсу для вчителів початкової школи, які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018-го.

Під час презентації буде представлено структуру та зміст курсу, продемонстровано його матеріали, а також календар підвищення кваліфікації вчителів.

Он-лайн курс для вчителів початкової школи створений спільно МОН та студією он-лайн освіти «EdЕra». Курс буде безкоштовним та відкритим для всіх охочих.

У презентації також візьмуть участь засновник студії онлайн-освіти «EdЕra» Ілля Філіпов, освітні експерти, керівники шкіл та вчителі, розробники курсу, представники громадськості.

Початок заходу: о 12.00