РОЗБУДОВА СТІЙКОЇ СИСТЕМИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я

Сьогодні керівники закладів освіти, працівники управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради взяли участь в онлайн - зустрічі щодо залучення освітнього кластеру до промоції вакцинації задля захисту населення від інфекційних хвороб.

12:05 30.12.2022

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

11листопада  відбувся  ІІ  етап  Всеукраїнської  учнівської  олімпіади  з  німецької мови. В олімпіаді взяли участь 12 учнів закладів освіти Шумської міської ради та Великодедеркальської сільської ради. Вітаємо переможців:

12:53 13.11.2022

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва

Сьогодні  відбувся  ІІ  етап  Всеукраїнської  учнівської  олімпіади  з  образотворчого мистецтва. В олімпіаді взяли участь 25 учнів закладів освіти Шумської міської ради. Вітаємо переможців:

15:01 05.11.2022

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

Олімпіадою  з  економіки  стартував  ІІ  етап  Всеукраїнських  учнівських  олімпіад  у  2022 – 2023  н.р.  Учні  9 – 11  класів  закладів  загальної  середньої  освіти  Шумської  міської  ради  виконували  завдання  теоретичного, творчого  та  практичного  змісту.  Вітаємо  переможців  та  їх  наставників: Паращинець  Євген – учень  9  класу  Шумського  ліцею (вчитель  Мельничук  В.Р.); Істратій  Андрій  – учень  10  класу  Шумського  ліцею (вчитель  Ковальська  Л.Л.); Ковальчук  Анастасія – учениця  11  класу  Шумського  ліцею (вчитель  Мельничук  В.Р.)

09:58 04.11.2022