Новини

ЗВІТ про результати громадського обговорення щодо реорганізації закладів загальної середньої освіти Шумської міської ради

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, 21 травня 2021 року Шумською міською радою на офіційному сайті міської ради та управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму розміщено повідомлення про проведення публічного громадського обговорення у формі громадських слухань, засідань за круглим столом, зборів, зустрічей з громадськістю і колективами ЗЗСО, надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді)  з питань реорганізації закладів загальної середньої освіти Шумської міської ради,  а  саме:

12:17 24.05.2021

Проведено онлайн-навчання персоналу пункту тестування

18 травня на електронній платформі Google Meet відбулося онлайн-навчання старших інструкторів, інструкторів, чергових, які залучені до роботи пункту тестування (Шумський НВК) 28.05., 01.06., 04.06.2021 року. Людмила Попова, відповідальна особа в Шумському окрузі, ознайомила учасників заходу з регламентом роботи пунктів тестування, технологічними картами персоналу пунктів тестування, вирішенням нестандартних ситуацій та проходженням онлайн-тестування. Лілія Марфут, спеціаліст Тернопільського ОКІППО інформувала про особливості роботи пункту тестування під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання в період карантину.

16:57 18.05.2021