Громадське обговорення у Великоіловицькій гімназії

25 квітня 2024 року у актовій залі Великоіловицької гімназії ім.Г.М.Петрука-Попика відбулося громадське обговорення щодо призупинення діяльності закладу освіти. Начальник відділу освіти, молоді та спорту УОКМС Шумської міської ради Світлана Ковальчук та її заступник Людмила Попова довели до відома жителів сіл Велика і Мала Іловиця, працівникам гімназії правові підстави даного рішення, особливості продовження здобуття освіти учнями 1-9 класів і т.д. Зустріч відбулася у спокійній і доброзичливій атмосфері.

16:32 25.04.2024

Громадські обговорення тривають

23 квітня 2024 року відбулася зустріч з колективом Стіжоцької початкової школи та громадою села щодо обговорення проекту рішення сесії Шумської міської ради «Про призупинення діяльності Стіжоцької початкової школи Шумської міської ради» Олександр Макаревич, заступник міського голови, Світлана Ковальчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради, Людмила Попова, заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради ознайомили присутніх із процедурою призупинення діяльності початкової школи, перспективами продовження навчання учнів у закладах освіти громади, організації підвезення, працевлаштування педагогів тощо.

11:19 24.04.2024