Конкурс «Майбутнє моєї громади»

Уявіть, що саме ви управляєте нашою громадою. Що б ви зробили для її розвитку? Можливо, вирішили б побудувати стадіон або дитячий майданчик, відремонтувати дорогу чи прибрати місцевий парк. Можливо, Ви хочете  покращити шкільне життя, прикрасити рідне місто чи село, зробити його охайнішим та більш комфортним, допомогти безпритульним тваринам тощо.

10:54 29.01.2018

Відбулося засідання методичного об’єднання вчителів фізичної культури

У Шумському НВК відбулося засідання методичного об’єднання вчителів фізичної культури. На тему: «Актуальні проблеми фізичного виховання та їх розв’язання у навчальному році в світлі нової програми з фізичного виховання»

17:04 25.01.2018

Відбулося засідання методичного об’єднання вчителів «Захисту Вітчизни» та ПВП

25 січня 2017 року на базі Шумського НВК відбулося засідання методичного об’єднання вчителів предмету Захист Вітчизни. Тема засідання: «Особливості викладання  навчального предмету «Захист Вітчизни у 2018 н.р.».

16:57 25.01.2018