Інструктивно-методична нарада з питань реєстрації на ЗНО-2019

29 січня 2019 року на базі Шумської ЗОШ І-ІІІст. №1  відбулася інструктивно-методична нарада з питань  реєстрації  на зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної середньої загальної освіти.

14:14 29.01.2019

Вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

23 січня 2019 року у м.Тернопіль відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Учениця  11  класу  Шумської  ЗОШ  І - ІІІ  ст. №1  Чорнобай  Софія  виборола  диплом  ІІІ  ступеня (учитель-Бончик Неля Петрівна).

13:20 29.01.2019

Вітаємо лауреата обласного етапу конкурсу "Вчитель року - 2019"

Упродовж двох днів, з 27 по 28 січня 2019 року  у Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти проходив  фінальний  етап ІІ туру  всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». Двадцять п’ять педагогів виборювали звання найкращих  у номінаціях: «Географія», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни», «Французька мова»,  «Вчитель інклюзивного класу».

08:53 29.01.2019

Організовуємо дозвілля

Працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту побували у м. Тернопіль та відвідали Церкву святого апостола Петра, куди на молитву і оглядини  найбільшої шопки із рухомим різдвяним вертепом приходять та приїжджають з інших міст України сотні вірян.   Отримали неймовірні враження,   переглянувши театральну виставу "Сорочинський ярмарок".

15:08 25.01.2019