Семінар вчителів англійської мови

06 грудня 2018 року на базі Шумського НВК відбувся семінар вчителів англійської мови.  Цікавою була форма проведення семінару – засідання  англійського клубу «Bright Star», на якому старшокласники ознайомили присутніх із проектними роботами. Достатньо-високий рівень володіння англійською мовою показали випускниці Шумського НВК: Ірина Козак, Валерія Нагиналюк, Ангеліна Мельничук та Соломія Трачук. Цікаву руханку (energizer) з вчителями англійської мови  провела Соломія Трачук.

13:33 07.12.2018

І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» номінація «Географія»

З метою виявлення і підтримки творчої праці вчителів географії, підвищення їх професійної майстерності та популяризації педагогічних здобутків 6 грудня  2018 року на базі Шумського ліцею відбувся  перший тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»-2019» у номінації «географія».

11:16 07.12.2018

Семінар вчителів хімії та біології

05 грудня  в Тилявському НВК відбувся семінар вчителів хімії та біології «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках хімії та біології з використанням інтерактивних технологій». Педагоги відвідали відкритий урок у 7 класі з теми «Відносна молекулярна маса речовини та її обчислення  за хімічною формулою.» та відкритий захід з біології «Квіткова симфонія».

11:39 06.12.2018

Турнір з футзалу серед юнаків

У м.Тернопіль відбулись фінальні обласні змагання за програмою XXIII Спартакіади Тернопільської області 2018/19 рр.

08:03 03.12.2018