Відбулися змагання в першості громади з настільного тенісу

Відбулися змагання в першості громади з настільного тенісу. Перемогу здобули юнаки: І місце - Бондарук Микола ДНЗ"Шумське ПТУ"; ІІ місце - Носалюк Юрій с.Биківці ІІІ місце - Волочій Матвій Шумська ЗОШ І-ІІІ ступенів N1. Дівчата: І місце - Яцюк Богдана с.Боложівка, ІІ місце - Юхимчук Ірина с.Боложівка, ІІІ місце - Климюк Ольга ДНЗ "Шумське ПТУ"

13:42 11.11.2018

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади завідувача комунального закладу «Клуб села Биківці»

Відповідно до Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» та на підставі наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради від  20 вересня 2018 року № 285-од відбувся конкурс на заміщення вакантної посади завідувача комунального закладу «Клуб села Биківці».

15:33 07.11.2018

Відбулись змагання з футзалу між командами I-III ст. в рамках проведення ХХІII Спортивні ігри учнівської молоді

Відбулись змагання з футзалу між командами I-IIIст. (юнаки) в рамках проведення ХХІII Спортивні ігри учнівської молоді серед закладів загальної середньої освіти Шумської міської ради. Перемогу святкував Шумський ліцей. Другими стала Шумської ЗОШ I-IIIст. № 1. Третє місце в Тилявського НВК.

08:40 07.11.2018

Підсумки фестивалю - конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова»

З  метою виховання підростаючого покоління на прикладах героїзму і відданості своїй Батьківщині, утвердження в свідомості й почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до історичного минулого України, відродження історичного жанру в шкільному музичному, поетичному та образотворчому мистецтві, привернення уваги юних митців до глибокого осмислення героїчної історії України і рідного краю, виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, національної свідомості,  виявлення обдарованих дітей, підвищення їх художнього та виконавського рівнів 6 листопада проведено  фестиваль - конкурс патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвячений відзначенню Дня Захисника України.

16:50 06.11.2018

Найщиріші вітання переможцям олімпіади з математики

Шумська  ОТГ пишається переможцями олімпіад, конкурсів, змагань різного спрямування. Ось і цьогоріч школярі впевнено  одержують  перемоги.  4  листопада  2018  року було  проведено  ІІ  етап Всеукраїнської   учнівської  олімпіади  з  математики. Перемогу здобули:

10:55 06.11.2018

Науково – методичний семінар учителів трудового навчання

Зміцнюються науково-творчі зв’язки кафедри теорії і методики трудового навчання та технологій  з – вчителями трудового навчання загальноосвітніх шкіл відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради. Цього разу учителі технологічної освіти відвідали Кременецьку обласну гуманітарно - педагогічну академію ім. Тараса Шевченка, значна частина яких у різні роки здобула фахову педагогічну освіту в  навчальному закладі, а тепер, разом з іншими своїми колегами прибули до рідної альма-матер збагатити власний теоретичний і методологічний набуток участю в цільовому науково-методичному семінарі ”Види художньої обробки на уроках трудового навчання“.

08:25 06.11.2018