Новини

Відбулися змагання з настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів I-III ст.

Згідно з проведенням XXII Cпортивних ігор школярів у Шумській ЗОШ I-III cт. №1 відбулися змагання з настільного тенісу серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІI ступенів.

15:55 08.02.2018

Шумська команда ДЮСШ – бронзовий чемпіон футзальної ліги !

Визначився чемпіон у Дитячо-юнацькій футзальній лізі Тернопільської області серед юнаків 2001-2002 року народження. Перше місце здобули вихованці тернопільської ДЮСШ, які у фіналі перемогли юнаків Гусятинської ДЮСШ. Бронзовим призером стала команда молодого, але перспективного тренера Шумської ДЮСШ Бабіна Віталія Олександровича, яка перемогла колектив ОДЮСШ з Копичинців. У групі шумчани поступилися тільки тернополянам, а з наступними фіналістами зіграли так: Заліщики-Шумськ- 0:1;Шумськ-Скалат- 4:0;Копичинці-Шумськ- 0:4.

15:48 05.02.2018

Ми любимо, коли наші діти щасливі

30  січня  відбувся  ІІІ  етап  Всеукраїнської  учнівської  олімпіади  з  фізики  в  місті  Тернопіль. Команда  закладів  освіти  Шумської  міської  ради  здобула  чергову  перемогу:  учень  11  класу  Шумськоїї  ЗОШ  І - ІІІ  ст. №1   Зелінський  Олександр, учні  Шумського  ліцею  Ткачук  Анна (10  клас)  та  Янчишина  Марія (9  клас)  отримали  дипломи  ІІІ  ступеня.  По  завершенні  олімпіади  діти  разом  з  керівником  команди - вчителем  фізики  Шумського  ліцею  Заказнюк  Ніною  Петрівною  відвідали Центр Науки Тернополя, де  отримали  масу  задоволення.

14:19 01.02.2018