Моніторинг використання енергоносіїв

Моніторинг використання енергоносіїв в закладах освіти відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради станом на 7 та 14 січня 2020 року.

11:11 16.01.2020

Відбувся майстер-клас з виготовлення «Різдвяного павука».

На базі Шумського НВК 10 січня 2020 року відбулось методоб’єднання вчителів у нетрадиційному форматі. А саме – був проведений святковий майстер-клас із виготовлення «Різдвяного павука». Участь в заході взяли учителі трудового навчання громади,  та методист відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради Лотоцький Р.Г.

15:37 10.01.2020

РОЗПОЧАТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ПРОБНЕ ЗНО – 2020

З 3 по 24 січня 2020 року триватиме реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яке проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

11:00 08.01.2020