Боремося з хворобою разом

В рамках боротьби з короновірусною інфекцією, коли зростає необхідність індивідуального захисту, відділ освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради  продовжує впроваджувати заходи щодо її запобігання, зокрема пошиття масок. Партію захисних масок, які виготовили заклади освіти, було передано у комунальну установу "Центр надання соціальних послуг" Шумської міської ради для соціальних працівників, які надають послуги в населених пунктах громади.

11:41 01.04.2020

Відбулися змагання з баскетболу серед дівчат I – II ступенів

11 березня в Шумбарському НВК відбулися змагання з баскетболу серед дівчат I – II ступенів.   Переможцем стала команда Літовищенського НВК здобувши 3 перемоги. II місце із двома перемогами посіла команда Кордишівського НВК. III місце – Бриківський НВК.

10:22 12.03.2020

Моніторинг використання енергоносіїв

Моніторинг використання енергоносіїв в закладах освіти відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради з 01.03 по 08.03. 2020 року

15:40 10.03.2020