Шумські одинадцятирічки отримали нове сучасне обладнання для харчоблоків

В рамках реалізації заходів, спрямованих на підвищення якості освіти «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА», з метою організації безпечного, збалансованого харчування учнів, за сприяння управління освіти і науки Тернопільської ОДА та Шумської міської ради,  Шумська ЗОШ І-ІІІст. №1 та Шумський НВК отримали нове сучасне обладнання (електричні плити, морозильну камеру, посудомийну машину, марміт, кухонні комбайни). Це лише початок, бо ближнім часом очікується завезення пекарських шаф, сковорід електричних, харчових котлів тощо.

12:16 23.10.2020

Проведено засідання атестаційної комісії

19 жовтня 2020 року відбулося засідання атестаційної комісії у  відділі освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради, в ході якого  розглянуто та затверджено списки  педагогічних працівників, які підлягають черговій (позачерговій) атестації на присвоєння або відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії  «спеціаліст вищої категорії» та педагогічних звань «старший вчитель» і «вихователь - методист», графік роботи атестаційної комісії. Прийнято рішення про перенесення строку чергової атестації вчителям згідно поданих заяв.

15:55 19.10.2020