Майбутнє моєї громади

До Міжнародного дня захисту дітей у м.Шумськ встановлено білборд із творчими роботами переможців конкурсу малюнків "Майбутнє моєї громади".  У роботах діти відтворили небайдужість до життя громади, бажання перетворити власні населені пункти у місця, де затишно і комфортно жити, активність та ініціативність, любов до рідного краю

16:00 31.05.2018

Актуальні питання літнього дозвілля дітей та учнівської молоді

29 травня начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради Дмитрук Л.В. спільно із працівниками закладів освіти м.Шумськ, районного центру зайнятості, служби у справах дітей РДА, Шумського бюро правової допомоги, проведено нараду з питань літнього дозвілля дітей та учнівської молоді, зокрема:

14:50 29.05.2018

УРА! КАНІКУЛИ!

Шумський ліцей вперше провів свято Останнього дзвоника без лінійки. Талант-шоу ліцеїстів, батьків, вчителів, випускників заполонило усіх присутніх! УРА! КАНІКУЛИ!

23:02 26.05.2018