Семінар - практикум вчителів хімії та біології

28 листопада 2017 року, на базі Кордишівського НВК, відбувся семінар - практикум вчителів хіміїта біології на тему "Використання інтерактивних технологій на уроках хімії та біології". В рамках семінару було проведено відкриті уроки та виховний захід "Хто зверху".

14:26 29.11.2017

Змагання з футзалу серед дівчат

У Шумській громаді розвивається футзал серед дівчат під керівництвом Попова Сергія Анатолійовича. Вперше дівчата виступили на обласному рівні. Змагання відбулися у місті Тернопіль на базі ФОК ДЮСШ  серед шкіл ЗНЗ І-ІІI ст. Команда  показала себе бійцем високого рівня з сильним спортивним характером.

18:12 27.11.2017

Про заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні

З метою гідного вшанування загиблих від геноциду Українського народу, вчиненого тоталітарним сталінським режимом  у загальноосвітніх навчальних закладах Шумської ОТГ проведено  Уроки пам’яті, виховні години, культурно-просвітницькі та мистецькі заходи, залучено  дітей і молодь до скорботних заходів, зокрема загальнонаціональної хвилини мовчання о 16.00 та акції «Запали свічку».

20:32 25.11.2017

Відбувся семінар учителів основ здоров'я

«Здоров'я – це безцінний дар природи, воно дається, на жаль, не навіки, його треба берегти. Але здоров’я людини багато в чому залежить від неї самої, від її способу життя, умов праці, звичок та духовності».  (І.П. Павлов)

15:39 23.11.2017