Науково-методичний семінар на тему «Мистецькі традиції рідного краю»

Вчителі образотворчого мистецтва відділу освіти Шумської міської ради взяли участь в  науково-методичному семінарі на тему «Мистецькі традиції рідного краю» на базі Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка, який відбувся  27 жовтня 2017 року.

09:26 30.10.2017

Мистецькі традиції рідного краю

Вчителі образотворчого мистецтва відділу освіти, молоді та спорту  Шумської міської ради взяли участь в  науково-методичному семінарі на тему «Мистецькі традиції рідного краю» на базі Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка, який відбувся  27 жовтня 2017 року.

21:01 29.10.2017

"Золота осінь -2017"

20 жовтня  в урочищі  "Малинів"  проведено  районні  туристичні  змагання  учнівської молоді "Золота  осінь - 2017",  присвячені 75-річниці створення УПА . Змагання  проведено  у  формі  одноденного  крос -походу  із  роздільним  у  часі стартом.

10:00 23.10.2017