ОСОБЛИВОСТІ ЗНО-2018

Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти в 2018 році, проводитиметься з 22 травня до 14 липня. Про це йдеться у наказіМОН, що підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

12:56 13.09.2017

ПРИЙНЯТО ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО ОСВІТУ"

255 народних депутатів України у другому читанні підтримали новий Закон «Про освіту». Голосування відбулося  5 вересня 2017 року, у Верховній Раді України.

10:45 13.09.2017

Тиждень фізичної культури і спорту у Великоіловицькому НВК

У Великоіловицькому НВК пройшов  тиждень фізичної культури та спорту, під час якого учні 2 – 9 класів брали участь у конференції «Діти – олімпійська надія України», олімпійській вікторині, легкоатлетичних змаганнях, змаганнях з футболу, Всеукраїнському Олімпійському уроці.

08:33 12.09.2017

Тиждень фізичної культури і спорту у Кордишівському НВК

З 4  по 8  вересня у Кордишівському  НВК пройшов тиждень фізичної культури і спорту. Розпочався він урочистою лінійкою, на якій було відзначено досягнення українських спортсменів на літніх Олімпійських та Параолімпійських іграх, роль занять спортом у житті людини. Упродовж тижня пройшли:

09:00 11.09.2017

Тиждень фізичної культури і спорту у Бриківському НВК

З 4.09. по 8.09.2017 року у Бриківському НВК проходив тиждень фізичної культури та спорту. Програма тижня передбачала проведення серед молодших школярів змагань «Веселі старти», серед учнів 5-7 класів змагань із стрибків на скакалці, а також серед старшокласників було проведено день футболу, день волейболу та день бігу. Особливий ажіотаж серед учнів школи викликали змагання із стрибків із скакалкою, які проводились уперше. Для визначення переможців суддівській колегії довелося брати паузу для математичних підрахунків.

08:22 08.09.2017