Літній відпочинок у Шумській ЗОШ І-ІІІст. №1

З 27.05.2017 року у Шумській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 розпочав роботу пришкільний табір з денним перебуванням «Первоцвіт». У таборі цьогоріч відпочивають та оздоровлюються  110  учнів  2-7 класів. Учні 6-7 класів залучено до  англо-мовного  загін «The best» .

15:13 01.06.2017

Підсумки дитячо – юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

З метою  виховання в юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовки молоді до військової служби та захисту своєї Батьківщини шляхом залучення широкого загалу молоді до оборонно-масової та військово-спортивної патріотичної роботи  28 травня 2017 року проведено дитячо – юнацьку  військово-патріотичну  гру «Сокіл»(«Джура»).У змаганнях взяли участь 9 команд від загальноосвітніх навчальних закладів Шумської ОТГ.

15:10 29.05.2017

23 травня 2017 року стартувала основна сесія ЗНО

Сьогодні, 23 травня стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. Цього року, відповідно до графіку проведення ЗНО, основна сесія розпочнеться обов'язковим для усіх випускників тестуванням з української мови і літератури.

16:15 23.05.2017

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Перший день літа традиційно розпочинається Міжнародним Днем захисту дітей. В рамках даного заходу у м.Шумськ планується свято «Країна щасливих дітей», для участі в якому запрошуються усі діточки району.

15:05 23.05.2017

Земля – наш спільний дім

Всеукраїнський конкурс колективів екологічної просвіти         «Земля – наш спільний дім» 17 травня 2017 року у Полтаві завершив свою роботу Всеукраїнський конкурс колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», який відбувався протягом трьох днів. 16 травня на сцені Полтавського обласного центру естетичного виховання проходили виступи учасників Всеукраїнського конкурсу з 22 областей України. Конкурс проходив у творчій атмосфері та чесному змаганні за перемогу. Команди представили на розсуд журі цікаві та змістовні виступи своїх екологічних колективів на тему «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони».

15:01 23.05.2017