ПОДОРОЖ МІСТАМИ-СУСІДАМИ

Нещодавно учні та вчителі Тилявського НВК їздили на екскурсію в м.Рівне. Діти давно мріяли побувати у цьому місті. Начулися про його красу та самобутність, але побачене вразило надзвичайно. «Краще один раз побачити…» – говориться зовсім не марно. Перша зупинка була в Рівненському зоопарку. Під час екскурсії діти отримали можливість зустрітися з верблюдами і левами, з вовками і кенгуру, з кумедними мавпочками та з іншими різними тваринами. Але особливою «родзинкою» зоопарку було відвідування тераріуму. Учні вдумливо перейнялися проблемою охорони деяких видів тварин, здобули нові знання та отримали задоволення від спілкування. Особливо сподобалося годувати і гладити вподобаних улюбленців, зокрема мешканців контактного зоопарку.

15:56 21.06.2017

Перемога танцювального колективу «Тополина"

Зразковий танцювальний колектив «Тополина  Шумського центру позашкільної роботи  15.06.2017 — 20.06.2017 брав участь у фестивалі - конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «BUGAZ AQUA FEST» у м. Одеса, де виборов І місце у номінації  «Народний танець» і нагороджений дипломом за збереження українських традицій та  цінним призом.

12:31 20.06.2017

Здобутки вихованців Шумської ДЮСШ

16-17 червня 2017 р. у м. Львів відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків 2000-2002 р.н., якому брав участь вихованець Шумської ДЮСШ Коломієць Владислав, зайнявши третє призове місце.

10:14 20.06.2017

Веселе таборування

У Шумській ЗОШ І-ІІІст. №1, Шумському та Суразькому НВК з 27.05. по 09.06.2017 року працювали табори з денним перебуванням, у яких відпочивало майже 300 дітей.      Оздоровча зміна тривала 14 днів. Відповідно до режиму дня, передбачалось максимальне перебування дітей на свіжому повітрі, одноразове харчування, цікаві розваги^ бесіди, інтерактивні ігри, міні-вистави, конкурси, квести, зустрічі з фіналістами програми «FLEX» (Шумський НВК), спортивні естафети тощо. Дані заходи спрямовані на інтелектуальну і правову обізнаність, особистісний розвиток, на профілактику негативних явищ, розвиток творчих здібностей та обдарованості школярів. Організовано і проведено туристичні екскурсії у Карпати, м.Луцьк, м.Рівне, м.Львів, м.Тернопіль.

12:03 16.06.2017

Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

12-16 червня в урочищі Кутянка,  поблизу дитячого  оздоровчого табору «Дивосвіт»,   проходить обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Шумську об’єднану територіальну громаду представляють команди Шумської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Шумбарського НВК - переможці міської відбіркової гри.

10:00 16.06.2017

Туристсько-краєзнавча експедиція «Волинськими шляхами Уласа Самчука»

6-7 червня 2017 року проведено  туристсько-краєзнавчу експедицію «Волинськими шляхами   Уласа Самчука», присвячену 75- річчю створення УПА . У подорожі взяли участь гуртківці центру позашкільної роботи, учні Бриківського, Тилявського, Андрушівського НВК. Юні туристи розпочали подорож у с. Забара, побували у   Данилівграді , на горі Уніас, завітали у музей краянина Г.Петрука-Попика , заночували на території  музею штабу УПА- Антонівецька республіка . Завершився маршрут у с. Тилявка.

09:27 12.06.2017

У країні щасливих дітей

1 червня, як і було заплановано, у м.Шумськ відбулося свято «Країна щасливих дітей», присвячене Дню захисту дітей. Традиційно захід розпочався святковим парадом «Ми всі родом з дитинства…», участь у якому брали учні навчальних закладів, вихованці дитячого садка «Сонечко», Шумського центру позашкільної роботи та Шумської дитячо-юнацької школи.

12:31 02.06.2017

Літній відпочинок у Шумській ЗОШ І-ІІІст. №1

З 27.05.2017 року у Шумській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 розпочав роботу пришкільний табір з денним перебуванням «Первоцвіт». У таборі цьогоріч відпочивають та оздоровлюються  110  учнів  2-7 класів. Учні 6-7 класів залучено до  англо-мовного  загін «The best» .

15:13 01.06.2017