Відбулися фінальні змагання з футболу серед I-III ступенів.

На Шумському центральному стадіоні відбулися фінальні змагання з футболу серед I-III ступенів. Перемогу виборола команда Шумського ліцею вигравши в Шумського НВК з рахунком 2:1 і в Шумської ЗОШ  I-III ступенів № 1 з рахунком 4:0. Друге місце посіла команда Шумського НВК вигравши в Шумської ЗОШ  I-III ступенів № 1 з рахунком 3:1.

12:52 06.05.2019

Виставка декоративних писанок «Писанкове Воскресіння»

Напередодні Великодня ми щоразу по-новому відкриваємо для себе магію писанки. Для одних - вона неодмінний атрибут святкового столу, для інших –  витвір мистецтва та справжній символ, який здатний змінювати майбутнє.

10:03 25.04.2019

Результати змагань з легкої атлетики

23 квітня відбулися змагання з легкої атлетики серед учнів I – II ст. та   I – III ст., в яких взяли участь 14 команд. Учасники змагалися в бігу 100м., 400м., 800м., 1500м., штовханні ядра та стрибках в довжину з розбігу. В підсумковому протоколі місця розподілилися наступним чином:

10:28 24.04.2019