До 870-річчя Шумська - 870 дерев та кущів.

Учні Шумського ліцею ініціювали акцію «Посадимо 870 дерев та кущів до дня народження міста». Перші кроки зроблено: висаджено 20 кущів ялівцю, 80 кущів самшиту, 2 дуби. А 22 квітня, у Всесвітній День Землі, ми поповнили сад на території ліцею ще 4 плодовими деревами. Закликаємо усіх жителів району піклуватися про рідну землю!

12:11 22.04.2019

«Правнуки Діда Дуба» на Шумщині

На Всеукраїнському конкурсі «Земля наш спільний дім»  делегація  екологічної агітбригади Закарпатської області подарувала ліцеїстам саджанці  дубів з Ужанського національного природного парку «Транскордонний біосферний резерват «Східні Карпати»». Молоді дерева було висаджено на території ліцею у Всесвітній День довкілля.

11:55 22.04.2019

ЛІЦЕЇСТИ - ДИПЛОМАНТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ «ЗЕМЛЯ – НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ»

Протягом 16-18 квітня 2019 року у місті Суми відбувся XVIII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС "ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ" , в якому взяла участь екологічна агітбригада Шумського ліцею - володар гран - прі обласного етапу конкурсу. За звання найкращих боролася 21 команда з усіх куточків України. Ліцеїсти отримали диплом "За повагу до історичної спадщини рідного краю" .

21:31 18.04.2019