Проведено об’їзд закладів освіти і культури

Відповідно до розпорядження голови Шумської міської ради від 12.08.2019 року №176 проведено об’їзди закладів освіти та культури Шумської ОТГ, в ході яких встановлено, що освітні установи готові до 2019/2020 н.р. В канікулярний період за кошти місцевого бюджету, спонсорів та благодійної допомоги батьків були проведені поточні ремонти в навчальних закладах, впорядковано пришкільні території.  Більшість  робіт уже виконані, інші в стадії завершення. На даний час здійснюються роботи по заміні енергозберігаючих вікон у Биковецькому та Шумбарському НВК, влаштування підлоги у Рохманівській ЗОШ І-ІІст. – філії Шумської ЗОШ І-ІІІст. №1. Завершено добудову Рохманівського дитячого садка «Сонечко».

13:17 19.08.2019

На Шумщині проходить таборова зустріч національної скаутської організації «Пласт».

08 серпня 2019 року в штабі ВО УПА "Волинь-Південь"     с.Антонівці Шумського району відбулося відкриття таборової зустрічі  «Антонівці.Нескорені-2019», присвяченої 77-річниці створення УПА, 28-й річниці Незалежності України та 870 річчю міста Шумськ.

11:00 09.08.2019

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Шумської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Шумської міської ради.

Відповідно до статті 21-3 Закону України «Про культуру», статті 24 Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», рішення сесії Шумської міської ради від 27 червня 2019 року № 2803 «Про функціонування Шумської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Шумської міської ради»:  06 серпня 2019 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Шумської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Шумської міської ради.

12:20 06.08.2019

Проводиться комплекс ремонтних робіт на міському стадіоні

За сприяння Шумської міської  ради та закладів освіти проводиться комплекс ремонтних робіт на території та у приміщеннях  міського стадіону (відновлення роздягалень, душових, внутрішніх вбиралень). Це створить сприятливі умови для спортсменів та вболівальників. Відділ освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради щиро дякує директору Шумської ДЮСШ Бучку М.Б.,  спеціалісту відділу Колеснику А.В. та усім  працівникам навчальним закладам, які докладають значних зусиль для відновлення приміщень та проведення ремонтних робіт на Шумському міського стадіону.

14:25 26.06.2019