ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

29 серпня 2019 року в актовій залі Шумського центру надання адміністративних послуг відбулося засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради. На колегію запрошені керівники  закладів освіти, секретар Шумської міської ради Людмила Павленко та голова ради профспілки  працівників освіти і науки Шумського району Світлана Демчук.

17:24 29.08.2019

Методичне об’єднання учителів хімії та біології

22 серпня 2019 року на базі Шумського ліцю відбулося  методичне об’єднання учителів хімії та біології на тему «Методичний супровід забезпечення якості освіти в умовах реалізації концепції «Нова українська школа» при вивченні предметів хімії та біології».

15:26 27.08.2019

Методичне об’єднання учителів трудового навчання

21 серпня 2019 року на базі Шумської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулося  методичне об’єднання учителів трудового навчання на тему «Методичний супровід забезпечення якості освіти в умовах реалізації концепції «Нова українська школа» при вивченні трудового навчання».

14:42 22.08.2019

Відбулося засідання методичного об’єднання вчителів фізичної культури

22 серпня 2019 року на базі Шумського НВК відбулося засідання методичного об’єднання вчителів фізичної культури за темою: «Виховання всебічно розвиненої та фізично-повноцінної особистості на уроках фізичної культури та в позаурочний час».

08:49 22.08.2019